Het stijlvolle en elegante etiket is het eerste dat opvalt bij de Mountain View Pinotage, is de inhoud van deze fles ook elegant?
Ja, het draait altijd om de inhoud. De fles en het etiket zijn maar een bijzaak. Toch wijst onderzoek uit dat vrouwen vaak kiezen voor een ‘dier’ op het etiket en dan is de inhoud toch maar weer bijzaak.
Nou, niet bij mij. Vaak zitten er de mooiste wijnen in flessen met een afzichtelijk etiket. Nou hoort deze Mountain View Pinotage niet in het rijtje van afzichtelijke etiketten. Nee, ik vind het een elegant etiket en dat mag dan ook wel eens gezegd worden.
De Mountain View wijnen worden gemaakt door L’Avenir, een wijnhuis met een bijzondere historie. Het huis was oorspronkelijk onderdeel van het Landgoed Weltevrede. Het boutique wijnhuis valt wereldwijd op door zijn hoge kwaliteit.
De Wijnkring is de verkoopketen van deze Mountain View Pinotage uit de Westkaap. Je kunt ze vinden op https://www.wijnkring.nl en daar kun je ook de winkels vinden die deze wijn verkopen. Bestellen kan natuurlijk ook en ook via het digitale boekje hieronder. Zo wordt je gelijk doorgestuurd naar de winkelwagen en de wijnen worden ook nog bij je thuisbezorgd.
De Mountain View Pinotage kost je bij de Wijnkring normaal gesproken € 6,95 en nu in de aanbieding voor € 5,99. Toch bijna één euro korting per fles.
Geproefd:
Mountain View Pinotage uit Zuid Afrika
Kleur: de kleur is donker purperrood en met een donkere diepte. In de rand een wat dun randje en purper-paars- roze / 2,8
Neus: een en al zwart fruit in de neus en geen houtgeurtje te bespeuren. Ik ruik zwarte bes met bessen en kersen. Een pittige neus met kracht en rondeur. De neus is diep en medium vol / 3,5
Smaak: de smaak is nog breder. Zwarte bes en ook hier de bessen en kersen, maar ook tonen van leer en was sigaar. Een tikje droog van de elegante tannines, zeer fris en pittig. De body is vol en de afdronk is gewoon lekker lang / 6,2
Mijn eindoordeel over de Mountain View Pinotage:
Pittig met kracht en veel – heel veel fruit. Een rode wijn die je bij een stevige maaltijd kunt zetten. Denk hierbij aan een heerlijke stoofpot, een prachtig stukje rundvlees (natuurlijk niet te gaar gebakken) of een vette en romige saus. Het water loopt mij nu al in de mond… / 1,8
Dus geef ik de Mountain View Pinotage uit Zuid Afrika een totaal van 14,3 punten dus goed voor een Bronzen WijnGekkenMedaille
#mountainview #pinotage #southafrica #southafricanwine #wijnkring #aanbieding