Wijncursus in DRIE minuten; deel 1 “Australië”

Een wijncursus in drie minuten….dat kan nooit iets zijn, tenzij….
Nu heb je in Nederland verschillende wijncursussen. Het Wijninstituut heeft een drietal basis cursussen in wijn:
- SDEN 1 (Wijnvignet)
- SDEN 2 (Wijnoorkonde)
- SDEN 3 (Wijnbrevet)
SDEN staat voor “ Stichting Dranken Examens en Normering”.
Daarna kan je ook de Vinologencursus doen bij de Wijnacademie.
Deze ‘wijncursus’ is een drie minuten durende video (Engels) die gepresenteerd wordt door niemand minder dan Jancis Robinson MW (Master of Wine), een Engelse dame die haar sporen in de wijnwereld dik heeft verdiend.
In Engeland (maar ook sommigen hier in Nederland) hanteren ze WSET in plaats van SWEN. WSET staat voor ‘Wine & Spirit Education Trust’ en daar heb je ook niveaus in.
In deze reeks zal voornamelijk alle landen aangedaan worden waar wijn geproduceerd wordt.
In dit eerste deel zal Jancis ons meenemen naar het wijnland ‘Australië’…
Veel kijkplezier….
Wijngekken.nl bestaat uit wijnkenners die hun jarenlange proefervaringen en wijnopleidingen gebruiken om wijnen van wijnverkopers te recenseren voor de consument.
Dit doen wij onafhankelijk en professioneel. Publicatie volgt op de social media waar Wijngekken.nl TIENDUIZENDEN volgers heeft!
Heeft u interesse om ook uw wijnen te laten recenseren door Wijngekken.nl of wilt u meer weten over de advertentiemogelijkheden neem dan contact op met info@wijngekken.nl en wij nemen zo spoedig als mogelijk contact met u op.
Wijngekken…een neus voor goede wijn!
Reacties
Wijncursus in DRIE minuten; deel 1 “Australië” — Geen reacties
HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>